🛻 До 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади спрямували ще три транспортних засоби від Сокиряської громади

Із Сокирянської громади попрямували два автомобілі, придбані за кошти підприємців, громадських організацій, підприємств та трудових колективів Сокирянської міської територіальної громади, які були залучені в межах збору для 82-ї ОДШБ.
Також разом із вказаними транспортними засобами для воїнів передали і квадроцикл, який придбало одне із підприємств, яке здійснює діяльність на території Сокирянської громади.
Частину коштів із зібраної суми, а це 7000 євро, міський голова Василь Козак передав воїнам 82-ї ОДШБ для придбання вантажного авто. Вантажівка марки MAN вже прибула в Україну. Наразі вирішується питання доставки електростанції, яку Сокирянська міська рада спрямує для бригади у комплекті із вантажним авто.
https://www.facebook.com/sokmiskrada