Вшанування пам’яті воїнів-односельчан, полеглих у Другій світовій війні та Героїв російсько-української війни.

![]()
У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в адміністративному центрі Дністровського району - селищі Кельменці відбулося вшанування пам’яті воїнів-односельчан, полеглих у Другій світовій війні та Героїв російсько-української війни.
Участь у заході взяли керуючий справами Дністровської районної ради Галина СЛУХІНСЬКА, перший заступник голови Дністровської районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК, голова Кельменецької селищної ради Богдан ОЛІЙНИК, його заступники Микола ДОВГАНЬ, Станіслав ГРУБИЙ, Роман ДВОРСЬКИЙ, Сергій ШВАБ, представники органів місцевого самоврядування, трудові колективи установ, організацій, громадськість селища.
Друга світова була війною на винищення, де не шкодували життя ні цивільних, ні військових.
Саме таку війну нині веде росія проти України, вчиняючи жахливі воєнні злочини.
Ми вклоняємося перед усіма, хто захищав рідну землю й світ від нацизму та відзначаємо подвиг українського народу.
Пам’ять про подвиги захисників назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.
Молимося за наших військових, які сьогодні ведуть боротьбу з російськими загарбниками.