🖋Звернення голови Дністровської районної ради Олександра ЯНЧАКА з нагоди Міжнародного дня медичної сестри
Дата: 12.05.2026 09:40
Кількість переглядів: 55

У Міжнародний день медичної сестри щиро вітаю всіх медичних сестер нашого краю!
Прийміть найтепліші слова вдячності за вашу щоденну працю, чуйні серця, врятовані життя та повернуте людям здоров’я. Ваша професія — одна з найгуманніших і найвідповідальніших, адже вона потребує не лише високого професіоналізму, а й великої душевної сили, терпіння, милосердя та відданості своїй справі.
В умовах війни, ми, як ніколи, розуміємо неоціненну роль медицини та медичного персоналу у збереженні людського життя та здоров’я.
У цей день бажаю всім медичним сестрам міцного здоров’я, миру, родинного затишку, благополуччя, невичерпної енергії, поваги від людей та успіхів у вашій благородній справі служіння людям.